• Four Seasons Resort Lanai at Manele Bay

  Welcome to Four Seasons Resort Lanai at Manele Bay. Discover an ocean-side paradise bordering a marine preserve that teems with colourful reef fish and protected species such as green sea turtles and spinner dolphins. Laze on the white-sand beach or golf on two world-ranked courses. Explore this untouched island playground, and experience your own private Hawaii....

  Read More

 • Wald And Schlosshotel Friedrichsruhe, Friedrichsruhe-Zweiflingen

  Wald & Schlosshotel Friedrichsruhe has been playing host to guests since the 18th-century when the noble Hohenlohe family owned the castle. Today, it is a stunning hotel set in a magnificent park containing centuries-old trees with a gourmet-restaurant, a delightful breakfast in the conservatory, a cookery school, a Chef’s table room, a stunning spa with its own bistro and a traditional rustic restaurant.

  Rooms and suites at Wald & Schlosshotel Friedrichsruhe are elegantly furnished t...

  Read More

 • Hôtel de Vendôme, Paris

  A well-kept secret in the centre of the city, Hotel de Vendome Paris France is an 18th-century mansion on Place Vendome. Expect 29 stunningly decorated rooms and suites including a superb penthouse, one of Paris’ choicest restaurants with an up-and-coming new chef, and a bar.

  Stylish haute couture houndstooth and ‘Dior grey’ décor dominate in the recently renovated restaurant while there are intriguing contrasts in the rooms and suites. Elaborate chandeliers, Second Empire antique fur...

  Read More

Vítejte ve světě plném VIP výhod

Citibank vám ve spolupráci s předními cestovními agenturami nabízí exkluzivní slevy a další výhody a poskytuje tak řešení všech požadavků, které na cestách můžete mít. Program Citibank Travel Privileges vám umožňuje nalézt to, co hledáte, ať už jde o objednání luxusní dovolené na míru či víkendu v některém ze světových měst, rezervace hotelu a letenek, parkování na letišti nebo půjčení auta! Vše, co je potřeba udělat, je zadat prvních 6 číslic vaší karty a vstoupit do exkluzivního prostoru pro držitele karet Citibank.

Využijte neustále aktualizované ceny a jednoduché rezervace, ať už cestujete za prací nebo za zábavou!

 • Letenky

  Letenky

  Zaleťte si kdykoli a kamkoli s kteroukoli leteckou společností a využijte výhody, které nabízí vaše platební karta. Lastminute.com má vše, co potřebujete. Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě anebo jen večeři v restauraci...

  Read More

 • Hotely

  Hotely

  Zarezervujte si některý z více než 70 000 hotelů po celém světě a využijte 7% slevu od společnosti Expedia, 10% slevu od LastMinute.com , skvělé ceny na Discounted Hotel Collection nebo si vyberte z našeho programu Hotel Privileges a využijte VIP výhod.

  Read More

 • Pronájem aut

  Pronájem aut

  Cestujte snadno a pohodlně „ve svém autě“ s až 20% slevou od Holiday Autos, Hertz a Sixt – k dispozici na více než 8 000 místech ve více než 100 zemích.

  Read More

 • Kultura

  Kultura

  Darujte sobě a svým blízkým nezapomenutelný zážitek a využijte 10% slevy na VŠECHNY vstupenky do zábavních rezortů, od Disneylandu v Paříži a PortAventury až po Walt Disney World Resort a SeaWorld Orlando.

  Read More

 • Balíčky

  Balíčky

  Máte chuť zmizet na Maledivy? Míříte do Marrákeše? Lastminute.com má vše, co potřebujete, a to s 5% slevou! Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě, večeři v restauraci a další možnosti nebo požádejte náš tým o speciální cenovou nabídku.

  Read More

 • Cestovní výhody

  Cestovní výhody

  Tým Travel Privileges vám pomůže se vším, co můžete na cestách potřebovat, včetně rezervace luxusní dovolené na míru, víkendu ve velkoměstě, hotelových pobytů či letenek.

  Read More