• Le Grand Hotel Cannes, Cannes

  In an enviable position on Cannes’ Croisette overlooking the beach and the glistening Mediterranean, Le Grand Hotel Cannes nestles in beautiful gardens and provides stylish modern rooms and suites, gourmet cuisine, a beach club, a bar with a spacious terrace and superb views from every aspect of the hotel.

  A manicured lawn, dotted with tall swaying palms, sweeps down to the beach while inside the minimalist look is enhanced by sharp 60s design. Set back from the bustle of the Croisett...

  Read More

 • Hôtel Belles-Rives, Juan Les Pins

  Graciously poised above the sparkling shores of the Mediterranean, Hôtel Belles-Rives is a legendary Art Deco mansion with sweeping sea views from rooms with impressive balconies. Expect a unique experience where the mantra is ‘subtle extravagance’ with culture, sports, relaxation and great food all part of the daily mix.

  The former home of Scott Fitzgerald and his wife, Zelda, the Hôtel Belles-Rives’ bold Art Deco styling and blue striped awnings has a nostalgic ring reflecting the r...

  Read More

 • Mandarin Oriental, Tokyo

  The dramatic first impression of your arrival at Mandarin Oriental, Tokyo will remain with you throughout your stay. Sped 38 floors up by private elevator you step out and virtually into a panorama of Tokyo, a stunning sight offered throughout our hotel. In Nihonbashi, the literal centre of the city, we have created a tower of contemporary luxury....

  Read More

Vítejte ve světě plném VIP výhod

Citibank vám ve spolupráci s předními cestovními agenturami nabízí exkluzivní slevy a další výhody a poskytuje tak řešení všech požadavků, které na cestách můžete mít. Program Citibank Travel Privileges vám umožňuje nalézt to, co hledáte, ať už jde o objednání luxusní dovolené na míru či víkendu v některém ze světových měst, rezervace hotelu a letenek, parkování na letišti nebo půjčení auta! Vše, co je potřeba udělat, je zadat prvních 6 číslic vaší karty a vstoupit do exkluzivního prostoru pro držitele karet Citibank.

Využijte neustále aktualizované ceny a jednoduché rezervace, ať už cestujete za prací nebo za zábavou!

 • Letenky

  Letenky

  Zaleťte si kdykoli a kamkoli s kteroukoli leteckou společností a využijte výhody, které nabízí vaše platební karta. Lastminute.com má vše, co potřebujete. Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě anebo jen večeři v restauraci...

  Read More

 • Hotely

  Hotely

  Zarezervujte si některý z více než 70 000 hotelů po celém světě a využijte 7% slevu od společnosti Expedia, 10% slevu od LastMinute.com , skvělé ceny na Discounted Hotel Collection nebo si vyberte z našeho programu Hotel Privileges a využijte VIP výhod.

  Read More

 • Pronájem aut

  Pronájem aut

  Cestujte snadno a pohodlně „ve svém autě“ s až 20% slevou od Holiday Autos, Hertz a Sixt – k dispozici na více než 8 000 místech ve více než 100 zemích.

  Read More

 • Kultura

  Kultura

  Darujte sobě a svým blízkým nezapomenutelný zážitek a využijte 10% slevy na VŠECHNY vstupenky do zábavních rezortů, od Disneylandu v Paříži a PortAventury až po Walt Disney World Resort a SeaWorld Orlando.

  Read More

 • Balíčky

  Balíčky

  Máte chuť zmizet na Maledivy? Míříte do Marrákeše? Lastminute.com má vše, co potřebujete, a to s 5% slevou! Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě, večeři v restauraci a další možnosti nebo požádejte náš tým o speciální cenovou nabídku.

  Read More

 • Cestovní výhody

  Cestovní výhody

  Tým Travel Privileges vám pomůže se vším, co můžete na cestách potřebovat, včetně rezervace luxusní dovolené na míru, víkendu ve velkoměstě, hotelových pobytů či letenek.

  Read More