• Fairmont Makati

  The newest five-star luxury hotel in Makati City, Fairmont Makati is known for its prestigious address in the central business district of Manila, within walking distance to the Philippine Stock Exchange, Ayala Museum and Greenbelt - the city’s most stylish shopping area.

  The Fairmont Makati City hotel is an urban sanctuary where guests can enjoy luxury and privacy at its finest. The hotel offers 280 elegantly appointed guest rooms and suites with unparalleled views of the stunning ...

  Read More

 • Schlosshotel Kronberg, Frankfurt am Main

  An utterly romantic and magical castle laden with history, Schlosshotel Kronberg was built in 1893 and was home to Empress Victoria Friedrich. Today, guests stay here surrounded by many of the empress’ original antiques and paintings while enjoying an 18-hole golf course, a fine dining restaurant, beauty salon and enchanting grounds.

  Enter Schlosshotel Kronberg into a grandiose hall with an imposing fireplace and antique furniture all around. Expect to discover original paintings by R...

  Read More

 • Palacio Guendulain, Pamplona

  One of the most prominent buildings in Pamplona, and originally the 18th-century palace of the Viceroy of New Granada, Palacio Guendulain is a stylish and extremely elegant boutique hotel with an interesting collection of carriages and classic cars, an intimate restaurant and a wonderful private art collection.

  Enter Palacio Guendulain and the first thing you see is an exquisite gilded carriage on display in the lobby. Then ascend the impressive broad staircase to classically decorate...

  Read More

Vítejte ve světě plném VIP výhod

Citibank vám ve spolupráci s předními cestovními agenturami nabízí exkluzivní slevy a další výhody a poskytuje tak řešení všech požadavků, které na cestách můžete mít. Program Citibank Travel Privileges vám umožňuje nalézt to, co hledáte, ať už jde o objednání luxusní dovolené na míru či víkendu v některém ze světových měst, rezervace hotelu a letenek, parkování na letišti nebo půjčení auta! Vše, co je potřeba udělat, je zadat prvních 6 číslic vaší karty a vstoupit do exkluzivního prostoru pro držitele karet Citibank.

Využijte neustále aktualizované ceny a jednoduché rezervace, ať už cestujete za prací nebo za zábavou!

 • Letenky

  Letenky

  Zaleťte si kdykoli a kamkoli s kteroukoli leteckou společností a využijte výhody, které nabízí vaše platební karta. Lastminute.com má vše, co potřebujete. Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě anebo jen večeři v restauraci...

  Read More

 • Hotely

  Hotely

  Zarezervujte si některý z více než 70 000 hotelů po celém světě a využijte 7% slevu od společnosti Expedia, 10% slevu od LastMinute.com , skvělé ceny na Discounted Hotel Collection nebo si vyberte z našeho programu Hotel Privileges a využijte VIP výhod.

  Read More

 • Pronájem aut

  Pronájem aut

  Cestujte snadno a pohodlně „ve svém autě“ s až 20% slevou od Holiday Autos, Hertz a Sixt – k dispozici na více než 8 000 místech ve více než 100 zemích.

  Read More

 • Kultura

  Kultura

  Darujte sobě a svým blízkým nezapomenutelný zážitek a využijte 10% slevy na VŠECHNY vstupenky do zábavních rezortů, od Disneylandu v Paříži a PortAventury až po Walt Disney World Resort a SeaWorld Orlando.

  Read More

 • Balíčky

  Balíčky

  Máte chuť zmizet na Maledivy? Míříte do Marrákeše? Lastminute.com má vše, co potřebujete, a to s 5% slevou! Zarezervujte si let, ubytování, pronájem automobilu, víkend ve velkoměstě, večeři v restauraci a další možnosti nebo požádejte náš tým o speciální cenovou nabídku.

  Read More

 • Cestovní výhody

  Cestovní výhody

  Tým Travel Privileges vám pomůže se vším, co můžete na cestách potřebovat, včetně rezervace luxusní dovolené na míru, víkendu ve velkoměstě, hotelových pobytů či letenek.

  Read More